Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Magnetyczny Labirynt Linie Kształty Figury Geometryczne Masterkidz

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 31 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 31 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 6,20 zł.

ME10216leker

Nowy produkt

317,27 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Labirynt magnetyczny renomowanej marki Masterkidz. Drewniana plansza posiada 7 mini-labiryntów, w których znajdują się piłeczki. Zadaniem dziecka jest przeprowadzenie znajdujących się w środku piłeczek z jednego końca ścieżki na drugi. Zadanie może na początku przysparzać kłopotów, ale z czasem dziecko będzie coraz zręczniejsze, a jego koordynacja wzrośnie.

Labirynty przedstawiają różne figury geometryczne, dzięki czemu dziecko nauczy się ich nazw przy pomocy opiekuna, lub rodzica. Jednocześnie, dzięki temu, że z pomocą drewnianej pałeczki magnetycznej maluch będzie przeprowadzał piłeczki przez labirynt, dziecko będzie wiedziało jakie ruchu wykonywać podczas rysowania i pisania. Jest to cenne przygotowanie do szkoły, lub do nauki rysowania.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu38 x 38 x 2,9 (cm)
Wymiary opakowania38,5 x 5,8 x 38,5 (cm)
Waga3 kg

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0