Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

MASTERKIDZ Geometryczne Elementy 8 Kolorów

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 44 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 44 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 8,80 zł.

ME14696leker

Nowy produkt

448,99 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Wielokolorowe, plastikowe kołki w kształcie figur geometrycznych do tworzenia fantastycznych, bajkowych wzorów. Są jednym z najpopularniejszych elementów uzupełniających kreatywne tablice Masterkidz. Zestaw akcesoriów do tablicy STEM -  zawiera 256 elementów w 4 kształtach i 8 kolorach, które mogą stworzyć nieograniczoną liczbę twórczych obrazów.

Piękna, kreatywna forma zabawy, która wnosi wiele walorów edukacyjnych takich jak nauka: kształtów, kolorów i wzorów. Po przez budowanie nowych obrazów dziecko ćwiczy mała motorykę, a przede wszystkim kształtuję swoją wyobraźnie przy jednoczesnym wyrażaniu siebie.

 
Opis
Wymiary produktu32,5x21,5x21 (cm)
Wymiary opakowania32,5x21,5x21 (cm)

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0