Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Akrylowe Pojemniki Na Elementy Do Tablicy STEM 12 Sztuk Masterkidz

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 51 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 51 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 10,20 zł.

ME14016leker

Nowy produkt

512,37 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego akrylu pojemniki do przechowywania zabawek. Zestaw 12 pojemników zaprojektowany został z myślą o przechowywaniu wszelkich akcesoriów do tablic Kreatywno-Naukowych Masterkidz. Pomieszczą wszelkie kołeczki, śrubki i inne elementy, które dziecko chciałoby mieć przy sobie w każdym momencie zabawy.

Pojemniki przystosowane są do używania w połączeniu ze specjalną szafeczką marki Masterkidz (ME13095), która pozwala na umieszczenie wszystkich 12 tacek na przeznaczonych do tego półkach. Tym sposobem dziecko ma wszystkie akcesoria w zasięgu ręki, a przenoszenie zabawy w inne miejsca nie wymaga asysty opiekuna, gdyż maluch sam poradzi sobie z przesunięciem mobilnego mebla.

Produkt wykonany został z drewna. Wybierając drewniane produkty Masterkidz, dbasz o środowisko naturalne i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu31,5x20,5x14 (cm)
Wymiary opakowania49x37x52 (cm)
Waga5,5 kg

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0