Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Little tikes Małpi Gaj dla maluchów Plac Zabaw Zjeżdżalnia

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 43 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 43 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 8,60 zł.

447Aleker

Nowy produkt

439,37 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

LT Małpi gaj dla maluchów soczysta zieleń Idealna zabawa dla Twoich Dzieci!

Rewelacja na upalne dni! Małpi Gaj dla dzieci to trwały zestaw do wspinania się, zjeżdżania, czołgania się i zabawy w chowanego renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes. Do domu i ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija sprawność fizyczną dziecka. MAŁPI GAJ pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do aktywnej zabawy w ogrodzie! Dzieci mogą zjeżdżać na zjeżdżalni, a otwory na ściankach pomagają rozwijać umiejętności wspinaczki. Otwory na najniższym poziomie łączą miejsca zabaw, tworząc tajemne przejścia, stwarzają wiele możliwości zabawy, a pomysłów małym odkrywcom nie brakuje. Składa się bez użycia narzędzi.

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego.

 
Opis
Wiekod 2 lat
Wymiary produktu128 dł. x 76 szer. x 76 wys. cm

11 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0