Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Pompa Wodna Do Zestawu Hydraulicznego - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz STEM Wall

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 32 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 32 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 6,40 zł.

ME13149leker

Nowy produkt

327,54 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Ręczna pompa wodna to świetny dodatek do systemu hydraulicznego Masterkidz, który sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza! Dziecko będzie mogło wpompowywać wodę pod dużym ciśnieniem, by obserwować jak pokonuje ona swoją drogę przez rury. Na jej drodze mogą się pojawić wszelkie elementy dostępne w podstawowym zestawie hydraulicznym.

Zestaw zawiera pompę, 4 śrubki do montażu na tablicy Naukowo-Edukacyjnej Masterkidz STEM, 2 obręcze do podłączenia rur do pompy, oraz 3 rury: 2 o długości 100 cm, oraz jedną o długości 50 cm.

Zabawka gwarantuje wiele godzin fantastycznej zabawy. Urozmaicona zabawa systemem hydraulicznym pokaże dzieciom w jaki sposób działają pompy, oraz sprawią, że świat rur i przepływającej przez nie wody stanie się dla nich niesamowicie ciekawy.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu105x25x16,5 (cm)
Wymiary opakowania42x10,5x42,5 (cm)
Waga4 kg

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0