Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Zestaw Hydrauliczny Do Budowania Systemów Rur - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz STEM

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 123 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 123 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 24,60 zł.

ME13064leker

Nowy produkt

1 231,12 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Niesamowita zabawka marki Masterkidz, która służy do skonstruowania hydraulicznego systemu na Tablicy Naukowo-Kreatywnej Masterkidz STEM. Zestaw składa się ze 119 elementów, które pozwalają na skonstruowanie przeróżnych wersji systemu rurowego. Zabawa może trwać w nieskończoność, a dziecko może dowolnie eksperymentować z zestawem.

W podstawowym zestawie znajduje się 119 części, między innymi: rury, kolanka, zaworki, piłeczki, obręcze trzymające rury, lejki, dzbanki na wodę. Dzięki takiemu zestawowi można zbudować bardzo ciekawe konstrukcje, które zachwycą każde dziecko.

Do zestawu można dokupić pompę wodną, która sprawi, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza.

Rurami można przepuszczać wodę, wlewając ją do lejków za pomocą dołączonych do zestawu dzbanków, ale można również zobaczyć jak spadają drewniane piłeczki, które wrzuci się do środka. W zestawie znajduje się aż 5 piłeczek.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu51x27,5x44 (cm) + 70x22,5x42 (cm)
Wymiary opakowania51x27,5x44 (cm) + 70x22,5x42 (cm)
Waga5,5 kg + 7,5 kg

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0