Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Little Tikes Stół Wodny Bitwa na wodę Fun Zone Battle Splash

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 33 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 33 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 6,60 zł.

648809E3leker

Nowy produkt

339,00 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

W „Fun Zone Battle Splash Water Table”, dzieci rywalizują aby zatopić statki innych oraz psikać na siebie mgiełką wodną! Każdy uczestnik zabawy ma dostęp do swojej własnej psikawki. Celuj w tarcze nad wiaderkami, które zatopią statki na dole lub bądź pierwszym aby napełnić centralny zbiornik, który sprawi, że Twoi rywale będą musieli zmierzyć się z mgiełką wodną!

Zawartość zestawu:
- plastikowy stół do zabawy z wodą
- 3 strzelanki wodne
- 3 kolorowe łodzie

Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Mając na względzie wytrzymałość produktów, zabawki projektowane i produkowane są w najbardziej właściwej technologii jaką jest "rotomolding", gwarantując wspaniałą zabawę przez długie lata.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu75 x 75 x 92 (cm).
Wymiary opakowania71.5 x 75 x 21 (cm).
Waga6.5 kg.

8 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0