Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Zabawka Sensoryczna Rozpoznaj Dotykiem Literki Cyfry Kształty Masterkidz

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 35 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 35 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 7,00 zł.

ME04031leker

Nowy produkt

358,35 zł

Ostatnie egzemplarze!

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Świetna sensoryczna zabawka drewniana, dzięki której dziecko poprawi rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku. Zestaw zawiera 40 grawerowanych płytek z literkami, cyferkami, oraz symbolami. Zabawa polega na dotykaniu płytek i bez użycia wzroku odgadywaniu jaki znak znajduje się na płytce. Na początku zadanie może być trudne, ale z czasem, gdy zmysł dotyku będzie stymulowany, będzie to przychodziło coraz łatwiej.

W zestawie znajduje się drewniane pudełko, dzięki któremu zabawka świetnie nadaje się na prezent. Dodatkowo, łatwiej jest dzięki temu zadbać o porządek, ponieważ płytki można przechowywać w opakowaniu.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

 
Opis
Wiekod 2 lat
Wymiary produktu41,4x20,1x5,3 (cm)
Wymiary opakowania30,4x7,1x32,5 (cm)
Waga2,5 kg

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0