Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Lustrzana Tacka Zabawa W Odbicia Lustrzane Masterkidz

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 68 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 68 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 13,60 zł.

ME04086leker

Nowy produkt

686,92 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Lustrzana zabawka w formie tacki, w której można układać przedmioty, by obserwować ich odbicia. Zabawka składa się z drewnianej ramy, oraz tacki wykonanej z bezpiecznej tacki akrylowej. Na środku tacki znajduje się centralne pionowe lustro, dzięki któremu możliwa jest nauka o symetrii.

Dzięki lustrzanej zabawie dziecko nauczy się zasad działania luster i zobaczy różne zależności mające miejsce przy odbijaniu się obrazu w kilku lustrach jednocześnie. Jest to świetna zabawka, która pozwoli w łatwy sposób zrozumieć podstawowe zjawisko fizyczne, jakim jest odbijanie światła.

Zabawka wykonana została z drewna, oraz bezpiecznych luster akrylowych. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

 
Opis
Wiekod 2 lat
Wymiary produktu47x47x21,6 (cm)
Wymiary opakowania54x53,5x13,3 (cm)
Waga7 kg

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0