Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Puzzle drewniane Układanka Viga Toys Jak rośnie motylek 4 obrazki 21 Elementów

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 2 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 2 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 0,40 zł.

59517leker

Nowy produkt

22,49 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Przedstawiamy drewniane warstwowe puzzle od firmy Viga, które sprawdzą się doskonale gdy zwykłe puzzle staną się zbyt proste dla Twojego dziecka. Układanie puzzli warstwowych jest nieco trudniejsze, ponieważ jest ich więcej i trzeba układać je w czterech warstwach dopasowując odpowiednio elementy. Puzzle zostały stworzone specjalnie do rozwijania:

- koordynacji ręka-oko
- wyobraźni
- logicznego myślenia

Każda z warstw przedstawia inny etap rozwoju motylka. Nasz motylek wykluwa się z jajeczka, staje się małą gąsienicą a następnie nasza niepozorna gąsienica przeobraża się w poczwarkę by następnie pokazać swe piękno w postaci kolorowego motylka. Proste kształty,urocze obrazki, ładne kolory przyciągną dzieci i pomogą opanować umiejętność układania puzzli.

Całość wykonana z drewna. W zestawie znajdziecie 11 klocków do ułożenia na czterech warstwach. Dzięki warstwowemu układaniu złożona zabawka nie zajmuje dużo miejsca.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

 
Opis
Wiekod 3 lat
Wymiary produktu180 x 13 x 180 mm

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0