Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Cykl Życia Żaby Tablica Edukacyjna Masterkidz

Hello Mommy! Kup i otrzymaj 51 punktów hello mommy. Mamo - zarejestruj u mnie konto a otrzymasz 51 punktów hello mommy które możesz zamienić na bon o wartości 10,20 zł.

ME13224leker

Nowy produkt

512,37 zł

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Poznawaj pełen fantastycznych cudów świat przyrody razem z tablicami edukacyjnymi Masterkidz! Drewniane panele z serii "cykl życia" przedstawiają świat zwierzątek i roślinek w lekki i przyjemny dla dziecka sposób. Tablice rozbudzają ciekawość dzieci, oraz przekazują im wiedzę na podstawowe tematy rodem z lekcji przyrody.

Użyj przycisków, by podświetlić każdy z kolejnych etapów z cyklu życia żaby. Dzięki temu dziecko ma sposobność, by dokładnie przyjrzeć się zmianą, jakie zachodzą w organizmie zwierzątka, a z pomocą wychowawcy, dowiedzieć się szczegółów na ten temat.

Tablice Masterkidz wykonane są w całości z drewna, więc decydując się na ich zakup, dbasz o środowisko. Nie produkuj odpadów plastikowych i zdecyduj się na zabawki drewniane.

Oferta zawiera jedną tablicę edukacyjną przedstawiającą cykl życia żabek.

Do zasilania zabawki wymagane są 2 baterie AA.

 
Opis
Wiekod 2 lat
Wymiary produktu46x46x5,8 (cm)
Wymiary opakowania46,5x10x46,5 (cm)
Waga4,75 kg

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Promocje

Obecnie brak promocji

Menu

Porównaj 0